مـی‌توان آغاز کــرد

می‌توان با همت و عشق و امید

تا تـمام کهکشان پرواز کرد

مـی‌توان با قدرت اندیـشـه ای

یـک غـزل از مـاندگـاری سـاز کرد

منصوره رفیعی روانشناس

درباره وبسایت لمس خوشبختی

وبسایت لمس خوشبختی با هدف ارتقای روابط بین زوجین و استحکام بنیان خانواده که اصلی ترین رکن جامعه است ایجاد شده .

من، منصوره رفیعی  به عنوان مدیر سایت لمس خوشبختی و روانشناس، عاشق ارتقاء روابط عاطفی و حل تعارضات زناشویی هستم؛ و معتقدم بسیاری از معضلات جامعه و مشکلات زندگی ریشه در کیفیت روابط عاطفی دارد. روابط عاطفی بین زن و مرد همانند یک سیستم تاثیر گذار در جامعه عمل میکند. من هم اکنون توجه و تمرکز خاصی به روی درمان خیانت زناشویی و درمان روابط عاطفی دارم. و در این زمینه در حال نوشتن کتاب های زنجیره ای درمانی هستم.

من آرزو دارم که در سرزمینم ایران، هر روز که می گذرد سطح کیفیت رابطه ی عاطفی و زناشویی بالاتر برود. و عقیده دارم که رابطه ی عاطفی موفق روی تمام ارکان جامعه تاثیر گذار است و ما را به سمت جامعه ای سالم تر می برد.

رزومه منصوره رفیعی

  • کارشناسی روانشناسی بالینی در سال ۱۳۹۵ از دانشگاه فیروزآباد
  • کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی در سال ۱۳۹۷از دانشگاه فیروز آباد
  •  تخصص  در زمینه های سبب شناسی و درمان انواع اختلالات روانی بر اساس Dsm5
  • مهارت های لازم و کافی در رابطه با:
    انواع درمانها شناختی رفتاری؛طرحواره درمانی. و رویکردهای تلفیقی مدرن و درمان های کوتاه مدت زناشویی و درمان خیانت زناشویی و درمان طلاق عاطفی
  • هم اکنون توجه و تمرکز خاصی به روی درمان خیانت زناشویی و درمان روابط عاطفی دارم و در این زمینه در حال نوشتن کتاب های زنجیره ای درمانی هستم.

با دنبال کردن سایت لمس خوشبختی، آگاهی و سطح مهارت های عاطفی شما بالا میرود. و به راحتی میتوانید سطح مشکلات عاطفی و زناشویی‌تان را تشخیص دهید. و به شما کمک میکند که هر روز بتوانید اقدامات سازنده ای در رابطه با روابط عاطفی‌تان داشته باشید.